|
|
|
|
 |
Domokos Milán
2015-08-17 14:40:54
|
5559
|
Ötletes, de az azért hozzá tartozik, hogy gyári softboxokat már 2dodóért lehet rendelni ebay-ről szállítással együtt. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
PMiheller
2015-08-17 10:57:06
|
5557
|

Szia,
hidd el, hogy így tettem, Nálam ez mindig kétesélyes - vagy sikerül, vagy nem... Most épp igen.
Ámítástechnika... :-(
Péter |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2015-08-17 10:48:54
|
5556
|
Képet feltöltöd, majd a mellette levő beillesztést megnyomva beilleszted a kommentbe.
Amennyiben több kép, akkor az első feltöltött kép felett az összes kép beillesztése mozaikkéntet is választhatod. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|