Keresés

Részletes keresés

PMiheller Creative Commons License 2015-08-17 10:57:06 5557

Szia,

 

hidd el, hogy így tettem, Nálam ez mindig kétesélyes - vagy sikerül, vagy nem... Most épp igen.

Ámítástechnika... :-(

Péter

A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2015-08-17 10:48:54 5556

Képet feltöltöd, majd a mellette levő beillesztést megnyomva beilleszted a kommentbe.

Amennyiben több kép, akkor az első feltöltött kép felett az összes kép beillesztése mozaikkéntet is választhatod.

Előzmény:
PMiheller Creative Commons License 2015-08-17 10:38:43 5555

Sziasztok,

 

van egy még egyszerűbb és jól használható megoldás, ami akár f11-f16-ig is működött nekem, a szűrőmenetbe tekert step-up ring tartja, iratmappa hátlapjából vágtam ollóval 5 perc alatt. A mappa 300 forint a step up ring meg 5-800 Ft... Minden olyen géphez használható aminek van szűrőmenete és pont az obi elé szórja a fényt! Lehet játszani az átlátszóságával, méretével, forgathatod is kissé ha elég széles és kellemes diffúz fénye van. A vakut meg manuálban tudod kisebb teljesítményre sarkallni vagy a vaku fényerőt csökkenteni 1-2 FÉ-kel.

 

Nem tudom miért de nem tudok képet feltölteni (HTTP hiba... ), Tomi, nem tennéd fel esetleg, Neked anno elküldtem...

Üdv

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!