|
|
|
|
 |
PMiheller
2015-08-17 10:57:06
|
5557
|

Szia,
hidd el, hogy így tettem, Nálam ez mindig kétesélyes - vagy sikerül, vagy nem... Most épp igen.
Ámítástechnika... :-(
Péter |
|
A hozzászólás:
 |
P*istD
2015-08-17 10:48:54
|
5556
|
Képet feltöltöd, majd a mellette levő beillesztést megnyomva beilleszted a kommentbe.
Amennyiben több kép, akkor az első feltöltött kép felett az összes kép beillesztése mozaikkéntet is választhatod. |
|
Előzmény:
 |
PMiheller
2015-08-17 10:38:43
|
5555
|
Sziasztok,
van egy még egyszerűbb és jól használható megoldás, ami akár f11-f16-ig is működött nekem, a szűrőmenetbe tekert step-up ring tartja, iratmappa hátlapjából vágtam ollóval 5 perc alatt. A mappa 300 forint a step up ring meg 5-800 Ft... Minden olyen géphez használható aminek van szűrőmenete és pont az obi elé szórja a fényt! Lehet játszani az átlátszóságával, méretével, forgathatod is kissé ha elég széles és kellemes diffúz fénye van. A vakut meg manuálban tudod kisebb teljesítményre sarkallni vagy a vaku fényerőt csökkenteni 1-2 FÉ-kel.
Nem tudom miért de nem tudok képet feltölteni (HTTP hiba... ), Tomi, nem tennéd fel esetleg, Neked anno elküldtem...
Üdv
Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|