|
|
|
|
 |
grja
2015-08-16 15:12:16
|
5549
|
Mivel kb. 20 éve nem használok ilyen eszközt, ebben nem tudok segíteni. Amit én használtam az a 60-as évek elejéről való (Stößel) közgyűrű volt. Semmi automatika átvitel... három eltérő hosszúságú, menettel egymásba csavarható vékonyfalú cső volt az egész.
Kicsit más világ volt az....

|
|
A hozzászólás:
 |
Kersti
2015-08-16 12:57:42
|
5548
|
Még azt szeretném megkérdezni, hogy a közgyűrű márkák közül ti melyiket választanátok:MEIKE, VILLTROX vagy FOTGA. Melyik a megbízhatóbb, tartósabb? A paraméterei t és az árat tekintve nem sok eltérés van. |
|
Előzmény:
 |
grja
2015-08-15 22:17:22
|
5547
|
Pontosan! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|