|
|
|
|
 |
Kersti
2015-08-16 12:57:42
|
5548
|
Még azt szeretném megkérdezni, hogy a közgyűrű márkák közül ti melyiket választanátok:MEIKE, VILLTROX vagy FOTGA. Melyik a megbízhatóbb, tartósabb? A paraméterei t és az árat tekintve nem sok eltérés van. |
|
A hozzászólás:
 |
grja
2015-08-15 22:17:22
|
5547
|
Pontosan! |
|
Előzmény:
 |
Kersti
2015-08-15 22:13:13
|
5546
|
Köszönöm a tanácsot A közgyűrünél az általam belinkelt 10, 16 mm FOTGA-ra gondoltál? A fémdarázs ha jól értem meg nagyító lencsével(ami az én esetemben a K&F Concept ) ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|