Keresés

Részletes keresés

Kersti Creative Commons License 2015-08-15 22:13:13 5546

Köszönöm a tanácsot
A közgyűrünél az általam belinkelt  10, 16 mm FOTGA-ra gondoltál?
A fémdarázs ha jól értem meg nagyító lencsével(ami az én esetemben a K&F Concept ) ?

A hozzászólás:
grja Creative Commons License 2015-08-15 21:57:14 5545

Ez a tűzvörös fémdarázs is előtétlencsével készült. Nem egy nagy állat ... 6-10 mm élőben.

Ilyent azért egy egyszerű technikával is össze lehet hozni.

Persze profi felszereléssel készült kép mellé azért ne tegyük! 

Egyébként a felszerelés nem minden, profi cuccal is lehet kutyaütő képeket készíteni!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!