|
|
|
|
 |
Kersti
2015-08-15 22:13:13
|
5546
|
Köszönöm a tanácsot A közgyűrünél az általam belinkelt 10, 16 mm FOTGA-ra gondoltál? A fémdarázs ha jól értem meg nagyító lencsével(ami az én esetemben a K&F Concept ) ? |
|
A hozzászólás:
 |
grja
2015-08-15 21:57:14
|
5545
|
Ez a tűzvörös fémdarázs is előtétlencsével készült. Nem egy nagy állat ... 6-10 mm élőben.
Ilyent azért egy egyszerű technikával is össze lehet hozni.
Persze profi felszereléssel készült kép mellé azért ne tegyük!
Egyébként a felszerelés nem minden, profi cuccal is lehet kutyaütő képeket készíteni!

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|