|
|
|
|
 |
L. Marci
2015-08-15 19:31:41
|
5540
|
Mindkettő kép vágva van, az elsőnél konkrétan megvan mennyire: a szitakötő feje volt középpontban, és csak a bal oldalból lett nyesve a 12MP-ből.
1:1-et "tud" az objektív. A szöcskeportréra nem emlékszem, crop az is, nem a teljes leképezés, nem tudtam rendesen még közelebbről megvillantani a pici tárgytáv / hosszú tubus miatt. Így is csak úgy ment a dolog, hogy nagyobb fényerőt adtam a vakura mint ami kellett volna, és a környező fűszálakról kapott derítést. Ez látszik is, szöcske arcának felső részén erős csillanás van, de nagyjából szerencsésen keveredett. Makrókörvakuhoz nemsokára megjön a 62-es adapter.
|
|
A hozzászólás:
 |
gy53
2015-08-15 19:11:56
|
5539
|
Ennek a Vivitar 55/2.8 macro-nak alapból ekkora nagyítása van? Hányszoros ez? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|