Keresés

Részletes keresés

gy53 Creative Commons License 2015-08-15 19:11:56 5539

Ennek a Vivitar 55/2.8 macro-nak alapból ekkora nagyítása van? Hányszoros ez?

A hozzászólás:
L. Marci Creative Commons License 2015-08-15 16:45:17 5538

Nem kell feltétlenül drága makróobi.

 

Ez egy 55/3,5AIS Micro Nikkorral + kínai kgy készült:

http://kepfeltoltes.hu/150815/13329_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

35e.

 

Ezek meg egy Vivitar 55/2.8 macro-val, gyűrű nélkül, 26e

 

http://kepfeltoltes.hu/150814/13321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

http://kepfeltoltes.hu/150721/12089_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Jók a régi manuális makróobik is, af tényleg nem hiányzik annyira, ne haragudj, hogy beleszóltam, de

én sem tudom sajnos megvenni a mostani új, profi obikat! ;)

 

 

Előzmény:
fotofrenky Creative Commons License 2015-05-20 11:40:35 5436

hajaj nem is 150 kéne hanem 270 :) Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM vagy 340-ért Canon MP-E 65mm f/2.8

 

használtat meg nem szívesen veszek mert gondolom azért adja el mert szar, ha jó lenne miért adná el? nem? de :)   marad az éhezés aztán lesz majd valami

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!