|
|
|
|
 |
juhosttt
2015-08-15 21:14:00
|
5960
|
Szerintem csak vedlett és mivel meleg van, a pihe tollakat jobban szedte magából. A fészeknél gödröcske is van, itt csak vedlés van. Szépen át van vedelve, látszik a tollazatán. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
juhosttt
2015-08-11 10:38:45
|
5952
|
Olyat még nem láttam, hogy a gácsér lepelyhedzene. Nekem is most vedlik 2 gácsér, több a pihe toll is, de semmi fészekre utaló vagy nem váltásra utaló jel nincs. Képed nincs esetleg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|