Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2015-08-15 21:14:00 5960

Szerintem csak vedlett és mivel meleg van, a pihe tollakat jobban szedte magából. A fészeknél gödröcske is van, itt csak vedlés van. Szépen át van vedelve, látszik a tollazatán.

A hozzászólás:
2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-15 09:26:01 5959

Kedves Gergő! Végre sikerült összeszerelnem a fényképezőgépet. Kár, hogy nem tudtam jobb felvételt készíteni. Ahogy csapkod időnként a szárnyával, egy csomó tollpihe már kiszállt az előtérbe.

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2015-08-11 10:38:45 5952

Olyat még nem láttam, hogy a gácsér lepelyhedzene. Nekem is most vedlik 2 gácsér, több a pihe toll is, de semmi fészekre utaló vagy nem váltásra utaló jel nincs. Képed nincs esetleg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!