Keresés

Részletes keresés

Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-08-14 22:45:07 4636

Szia.Amiota ez a nagy meleg van nálam se ugy esznek ahogy kellene.Majd nem sokára el megy ez a nagy meleg akkor majd jobban fognak enni 

A hozzászólás:
labrador13 Creative Commons License 2015-08-14 18:51:10 4635

sziasztok! Nalatok is olyan keveset esznek a malacok? Az adagjuk felet eszik 3 napja vannak nalam az is kozre jatszhat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!