Keresés

Részletes keresés

oblomovka Creative Commons License 2015-08-16 08:34:02 2789

Az én smart casem 3 évig bírta, enyém is annyira szétment, hogy már kicsüszott belőle az ipad.. :) Ha belegondolok, hogy egy cipő is tönkremegy 2-3 év alatt, ha nap mint nap hordod, akkor akár ez is elfogadható lehet napi használat mellett. Az ár persze más kérdés, zsivány banda ez az apple.

 

most annyiért sikerült egy új covert beszereznem amennyiért az utángyártott tokokat vesztegetik (sajnos ugye istyleban már csak a szürkét forgalmazzák és meglepő, hogy az akkori bevezető áron).

 

Mondanám, hogy vegyél robusztus utángyártott tokot az air-re is, hasonlót, mint ami bevált korábban, de akkor már nem lesz annyira légies az egész :)

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-13 20:01:29 2788

Az iPad-tokok esetében sajnos a minőség nem egyértelmű.

Ami az iPad 3-4-re való, azt elől-hátul teljesen takaró tokokat illeti (Apple esetében ez a Smart Case), nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy az eredeti sem jó minőségű: anno az iPad3-asomhoz vadiújan márkaboltban vásárolt eredeti Smart Case nálam kevesebb, mint egy év alatt egyzserűen szétment. Végül akkor egy robusztus, eBayen beszerzett, Incipio márkanevű tokban találtam meg a valódi minőséget, az viszont eléggé súlyos volt, érezhetően nehezebbé tette az amúgy sem pihekönnyű iPad 3-ast. Cserébe nagyon tartósnak bizonyult.

A mostani iPad Air2-esem esetében az eredeti Smart Case minőségéről sem jót, sem rosszat nem tudok mondani - egész egyszerűen annyira brutálisan drágának tartom, hogy nem voltam hajlandó kifizetni az árát. Helyette töredékannyiért vettem eBay-en egy utángyártottat, ami elsőre (amikor megérkezett) jó minőségűnek tűnt, és könnyű is, de sajnos mostanra már ez is kezdi megadni magát...

Most éppen tanácstalan vagyok, hogy mi legyen a következő...

Előzmény:
oblomovka Creative Commons License 2015-08-13 13:48:58 2787

nem a márka a lényeg, hanem a minőség, próbálkoztam utángyártottal, de visszavittem másnap. megoldottam használtpiacról, azért köszönöm a tippet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!