Keresés

Részletes keresés

Operator Creative Commons License 2015-08-12 17:09:45 3

Nem ti vagytok az elsők akik jelzitek, hogy nálatok rumlihoz vezet a +/-, ezért kb. egy hónapja jeleztük az üzemeltetőnek ezt. Valami megoldást kiokoskodunk rá.

 

Mellesleg egyelőre érdemesebb átlépni rajta, hogyha trollkodók mínuszolnak, per pillanat nem számít be sehova.:-)

 

A moderációs kérdések megbeszélésének valóban nem a topikban van a helye hanem például itt, ebben. Az a 15 éves tapasztalatunk, hogyha egy szakmai topikban kezdenek el beszélni a moderációról, az rövid idő alatt komoly csetepatékhoz vezet. Ezért van az a kérésünk, hogy ezt ne ott tegyétek.

A hozzászólás:
vagapapa Creative Commons License 2015-08-12 17:04:42 2

Akkor inditásképpen idézek.

 

A retroautos topik uj definiciójában az van,hogy:

"kötetlen beszélgetés,,,,,mindenröl,ami a topiklakókat érdekel"

Nos,engem ez a +/- minösitösdi a maga kártékonyságával érdekel,több forumozóval együtt,akik szintén hangot adtak nemtetszésüknek ez ügyben.

Legutóbbi csörténk eredményeként kaptam a moderátor válaszát,melyszerint:

"A moderátor személyes megjegyzése:
Igen, minden +/- témájú hszt törölni fogok, a további viták elkerülésére."

Ha az emlitett topokban kötetlenül lehet beszélgetni mindenröl,ami bennünket érdekel,netán zavar,netán nem tartjuk jónak,akkor milyen moderációs elvek alapján kaptam az idézett választ?

Nem mi állunk kapcsolatban az üzemeltetövel,hanem a moderátorok.

Ha mi mezei juzerek kérünk benneteket,jelezzük a gondjainkt,akkor nem olyan válaszra várunk,hogy nem a ti hatáskörötök.

Ugy gondolom a moderációs elveket nem ti találjátok ki(bár ki tudja),hanem az üzemeltetö,igy a problémákat,mint moderátor élesben kellene megbeszélnetek velük.

Nem csak én irom/kérem/jelzem,hogy nem jó ez a névtelen szavazósdi bohóckodás,hanem több forumozó több helyen is kérte a megszüntetését.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!