Keresés

Részletes keresés

2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-12 15:55:14 5956

Kedves Kramoto! easybarni@gmail.com és 30/254-3057

 

 

Gergőnek üzenem, hogy fel kellett töltenem az elemeket, le fogom fényképezni az alvóhelyét, csupa toll minden. Nem vedlési toll, hanem pihék.

A hozzászólás:
kramoto Creative Commons License 2015-08-12 10:35:56 5955

Már látom, Kisoroszi.

Adnál egy telefonszámot?

A mailem publikus, a Tiéd nem.

Előzmény:
2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-11 16:03:26 5953

Kedves Kramoto! Gyömrő(-Tófűrdő) gyerekkorom boldog helyszíne. A nagyszüleim a Steinmetz kapitány útja 75-ben építettek egy emeletes házat közvetlenül az I. világháború után. Azután sajnos édesanyám eladta és most Baptista imaház. Örülnék a tojónak, az ára is tökéletes, de nem tudom, hogy tudok eljutni hozzád. Kérlek, tartalékold a tojót a gácsérom számára, meg kell beszélnem, mikor tudnánk Gyömrőre menni autóval. Nem jársz Pesten mostanában?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!