|
|
|
|
 |
2kacsapacsa
2015-08-12 15:55:14
|
5956
|
Kedves Kramoto! easybarni@gmail.com és 30/254-3057
Gergőnek üzenem, hogy fel kellett töltenem az elemeket, le fogom fényképezni az alvóhelyét, csupa toll minden. Nem vedlési toll, hanem pihék. |
|
A hozzászólás:
 |
kramoto
2015-08-12 10:35:56
|
5955
|
Már látom, Kisoroszi.
Adnál egy telefonszámot?
A mailem publikus, a Tiéd nem. |
|
Előzmény:
 |
2kacsapacsa
2015-08-11 16:03:26
|
5953
|
Kedves Kramoto! Gyömrő(-Tófűrdő) gyerekkorom boldog helyszíne. A nagyszüleim a Steinmetz kapitány útja 75-ben építettek egy emeletes házat közvetlenül az I. világháború után. Azután sajnos édesanyám eladta és most Baptista imaház. Örülnék a tojónak, az ára is tökéletes, de nem tudom, hogy tudok eljutni hozzád. Kérlek, tartalékold a tojót a gácsérom számára, meg kell beszélnem, mikor tudnánk Gyömrőre menni autóval. Nem jársz Pesten mostanában? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|