|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-08-11 19:30:27
|
4630
|
| Gondold át alaposan,s azt is mit tervezel a leendö malacokkal,az esetleges eladás idöpontja sem mindegy,hisz ha most bugatsz,télen ellik,nem mindegy mennyit fütesz. A malac ára általában február vége május eleje közt van a csucson, januárba csóréság van nem megy a malac sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Csabi (Tolna megye)
2015-08-11 18:29:24
|
4629
|
Kőszönöm a választ.most kb van 3 hetem át gondolni mivel rakasam be.Akkor görög elvileg megint..:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|