Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-08-11 18:06:39 4628
A MangaXduroc kevereket én is most tanulmányozom. Van egy ilyen 25 kgos játékmalacom. Jopofa,okos,kissé szemtelen,picit harapós,jó evö de nem nagyon látszik meg rajta. A mangatol gyorsabban fejlödik,a fehérektöl lassabban. Husilag nem tudom,majd ha megnölt. Felénk nagyon visszaszorult a manga meg az ilyen keverékek tartása. Gondolom mert lassan nöl ,zsirja sok. Hááát gondold át! A duroc elég jó fajta én dalland vagy nagy fehéret raknék rá. Szakik az elsö gőrgést kihagyják, 2ik3ikra rakatnak.
A hozzászólás:
Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-08-11 14:58:46 4627

Kőszönöm a választ és a tanácsot.Minden tanácsot el fogadok hisz semmi segitségem nincs erre felénk.És 23 évesen sajnos nem sok disznoval volt dolgom :) Van egy 90 kg os duroc südö.Már görög és lenne egy szép mangalica kan diszno amivel tudnám fedeztetni.Mit ajánlasz várjak még? És milyen jellemzöi vannak egy duroc mangalica keverékeknek?Köszönöm a választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!