|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-08-11 18:06:39
|
4628
|
| A MangaXduroc kevereket én is most tanulmányozom. Van egy ilyen 25 kgos játékmalacom. Jopofa,okos,kissé szemtelen,picit harapós,jó evö de nem nagyon látszik meg rajta. A mangatol gyorsabban fejlödik,a fehérektöl lassabban. Husilag nem tudom,majd ha megnölt. Felénk nagyon visszaszorult a manga meg az ilyen keverékek tartása. Gondolom mert lassan nöl ,zsirja sok. Hááát gondold át! A duroc elég jó fajta én dalland vagy nagy fehéret raknék rá. Szakik az elsö gőrgést kihagyják, 2ik3ikra rakatnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Csabi (Tolna megye)
2015-08-11 14:58:46
|
4627
|
Kőszönöm a választ és a tanácsot.Minden tanácsot el fogadok hisz semmi segitségem nincs erre felénk.És 23 évesen sajnos nem sok disznoval volt dolgom :) Van egy 90 kg os duroc südö.Már görög és lenne egy szép mangalica kan diszno amivel tudnám fedeztetni.Mit ajánlasz várjak még? És milyen jellemzöi vannak egy duroc mangalica keverékeknek?Köszönöm a választ. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|