|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2015-08-11 10:38:45
|
5952
|
Olyat még nem láttam, hogy a gácsér lepelyhedzene. Nekem is most vedlik 2 gácsér, több a pihe toll is, de semmi fészekre utaló vagy nem váltásra utaló jel nincs. Képed nincs esetleg? |
|
Előzmény:
 |
2kacsapacsa
2015-08-11 06:45:36
|
5950
|
Sziasztok! Pár hónapja írtam meg, hogy a menyét és a róka együttes rablásának eredményeképpen egyetlen gácsérom maradt. Viszonylag öreg már 7-8 éves körüli lehet és úgy döntöttem se le nem vágom, se el nem ajándékozom. Fontolgattam, hogy szerzek neki egy tojót, de ti mind messze laktok tőlem (Dunakanyar). Aztán tegnap megdöbbenve láttam, hogy a szokásos alvó fészkét bepelyhezte. Gergő, hallottál már ilyesmiről? Vajon az egyedüllét lehet az oka? Ha valakinek kell egy egészséges és jól petélő gácsér, esetleg Pestre be tudom vinni. Szívesen elajándékozom, de annak is tudnék örülni, ha valaki megszánna (pénzért) egy tojóval. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|