|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-08-09 07:41:41
|
4619
|
| ui: a herélést legjobb 8 napos kor elött elvégeztetni mert addig a malac nem érez fájdalmat és védi az anyatej a fertözéstöl. Akkor adhato nekik vasinjekcio is bár ha kijárós legelös vietnámi ezt ellehet hagyni. |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-08-09 07:33:06
|
4618
|
| Gratulálok! Szépek. A köldökzsinórt el lehetett volna,vágni. Ha még nem száradt el vágd le ugy 10centire a hastol. Az anyának ma és holnap csak valami zsiros moslékot adj és viz legyen elötte. Ellenörizd sz@rt e,az fontos hogy üritsen mert ha belesül elapadhat a teje. Más különösebb tenni valod nincs de a tavalyi előzmények miatt ma még légy résen. De ha szoptat nem lesz baj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|