|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-08-08 15:44:48
|
4614
|
| Kb 50kilós korukig ettek malactápot. Azaz tisztán ugy 30kg ig aztán keverekkel vegyesen. Aztán kapták a süldöt,s most már ehónapban hizót aztán szeptembertöl csak takarmányt. Nincs elöirva magamnak sem mit meddig adok,mindig a fejlödésük mutatja meg. Ha valmi uj cuccot próbálok és nem jön be nekik,simán visszatérek az eredetihez. Most megtehetem hogy délbe is tudjak etetni ezért kapnak akkor is. Biztos elég volna kétszer is de élvezem hogy dagadnak naprol napra. Egyébként jó ha megszokják az etetési időket mert igy 2 kaja közt nyugi van,nincs visitozás. |
|
Előzmény:
 |
Edmond Vakarcs
2015-08-08 14:50:18
|
4612
|
Ne haragudj ha sokat kérdezek:P meddig adod nekik a malactápot és mikor térsz át a süldőtápra? A süldőtápot vágásig adod nekik? Olyan 130 kilósig tartanám utána kés. Délbeni etetést is végig csinálod, vagy csak mig kicsik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|