|
|
|
|
 |
lszne
2015-08-09 06:29:00
|
4617
|
Az anya végig nyugodt volt ami nagyon meglepő volt. Csak nagyokat szuszogott könnyei folytak. Ha simogattam nyugtató volt szàmàra még a szemét is becsukta. Nagyon érdekes folyamat volt. Érdemes volt ott lennem sokat tanultam. Az első kismalac farral jött az utolsó làbban a többi fejjel. |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-08-08 13:44:11
|
4611
|
| drukkolunk! Várjuk az ujabb tudositást. ! |
|
Előzmény:
 |
lszne
2015-08-08 13:38:09
|
4610
|
Sziasztok! Lehet eljött a mi napunk is. Az összes szalma fészekként tele hordta kicsi galyakkal |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|