Keresés

Részletes keresés

lszne Creative Commons License 2015-08-09 06:29:00 4617

Az anya végig nyugodt volt ami nagyon meglepő volt. Csak nagyokat szuszogott könnyei folytak. Ha simogattam nyugtató volt szàmàra még a szemét is becsukta. Nagyon érdekes folyamat volt. Érdemes volt ott lennem sokat tanultam. Az első kismalac farral jött az utolsó làbban a többi fejjel. 

lszne Creative Commons License 2015-08-09 06:17:37 4616

Nem sokat aludtam de megérte. Hosszú volt és nehéz. Este fél 8 utàn pàr percre jött az első. Majd 3,5 ora szünet. Màr kezdtük feladni mikor egyszer csak hietelen jött a màsodik 7-8 perc a harmadik rà 5 perc a negyedik amu sajnos holtan született és végűl az ötödik. Így 4 életerős kismalac làtott napvilàgot. Az elsőt egyből elvettem féltem hogy megeszi ismét és bekövetkezik ami az első fialàsnàl volt.Letörölgettük de az anyja elkezdte keresni ìgy csecsre tettük és figyeltük. Nem volt gond. Minden kismalacot kivettünk mikor kibujt és letöröltünk majd mentek a cicire. 0:27 kor kint volt az összes méhlepény amit az anya reggel evett meg 5:30 addig békésen pihent szopiztak a picik. Nagyon köszönöm a biztatàst a sok tanàcsot. Tudnàl abban segiteni valamelyiknek nagyon hosszu a köldökzsinorja vàghatunk le belőle? Illetve kell utàna valamivel fertőtleníteni ha le lehet vàgni belőle? Az anya néha ràfekszik es a kismalac nemtud tovàbb menni. Illetve ma mit adjak neki enni ? Ivós korpàt vagy csak vizet kaphat? Ma a fogak le lesznek csipve. A fiukat mikor heréltessük? 7-14 napos kor körül? Remélem màr nem lesz gond. Anyuci vigyàz ràjuk :)

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-08-08 13:44:11 4611
drukkolunk! Várjuk az ujabb tudositást. !
Előzmény:
lszne Creative Commons License 2015-08-08 13:38:09 4610

Sziasztok! Lehet eljött a mi napunk is. Az összes szalma fészekként tele hordta kicsi galyakkal

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!