|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-08-08 07:16:11
|
4607
|
| szép malacok. Nem volt még rejtett herés disznóm de majd mindenképp mütesd meg mert ha benn marad a here,büdös lehet a hus. |
|
A hozzászólás:
 |
Andrea88
2015-08-07 23:50:57
|
4604
|
Ma átesett a herélésen sajnos rosszabb volt a helyzet mire számított a doki :( az egyik herét le tudta szedni a másik ami a hasüregben van nem tudta azt mondta doki hogy lehet 1,5 hónapon belül leszáll ha nem akkor fel kell nyitni teljesen de ahhoz el kell érni a megfelelő súlyt 60 kg hogy ne legyen komplikáció :( nagyon aggódok érte viszonylag jól viselte. |
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-08-06 07:11:19
|
4598
|
| üdv. Saját keverési aranyom az fele rész árpa,a másik fele,buza , kukorica,lucerna liszt vagy borsodara,napraforgo. De ha begooglizod a sertéstakarmányozása cimszót ott rengeteg változatot,tudományosakat is találsz. Én koncentrátumot nem csak áp17 et adok folyamatosan,néha almaecet kurát. Neked kell a lehetóségeidhez meg a pénztárcádhoz szabni a takarmány keveréket. A herelést meg nem kéne halogatni.minnél idösebb egy állat annál jobban megviseli. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|