Keresés

Részletes keresés

lszne Creative Commons License 2015-08-08 15:20:44 4613

:)

A hozzászólás:
gyöngyikedvelő Creative Commons License 2015-08-07 21:59:50 4603
Én fialásnál nem mentem ki 2 óránként! Hanem az ól elé tettem egy széket, és ott ültem két éjjel. Aztán nappal megfialt a koca. :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!