Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
*iszakos Creative Commons License 2015-08-07 21:12:54 941

Üdv!

 

a makrosín az nem is probléma, ha jól számolom ez 1-2 század milliméter

nem rettenetes... /nem kinai gagyi sinnel értem/

 

ettől sokkal nehezebb téma az az állvány ami nem mozog állítás közben ,

de azért ez nem terepi gyakorlat..

 

az eddigi legfinomabb lépés 2 század milliméter volt és több mint 500 képből ált

 

a gyakorlat nálam elegendő fény esetén 0,1- 0,5 mm közötti lépések  természetesen ez klasszikus

macro obi esetén érvényes és nem extra nagyításnál

 

egyébként a piacon kapható sinek nem ehhez a képhalmozó technikához készülnek..

Előzmény:
A450 Creative Commons License 2015-08-07 07:24:58 940

Azért kell hozzá valami kis makrósín... 15-20 mikrométeres lépésközök, te jó ég!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!