Keresés

Részletes keresés

2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-11 06:45:36 5950

Sziasztok! Pár hónapja írtam meg, hogy a menyét és a róka együttes rablásának eredményeképpen egyetlen gácsérom maradt. Viszonylag öreg már 7-8 éves körüli lehet és úgy döntöttem se le nem vágom, se el nem ajándékozom. Fontolgattam, hogy szerzek neki egy tojót, de ti mind messze laktok tőlem (Dunakanyar). Aztán tegnap megdöbbenve láttam, hogy a szokásos alvó fészkét bepelyhezte. Gergő, hallottál már ilyesmiről? Vajon az egyedüllét lehet az oka? Ha valakinek kell egy egészséges és jól petélő gácsér, esetleg Pestre be tudom vinni. Szívesen elajándékozom, de annak is tudnék örülni, ha valaki megszánna (pénzért) egy tojóval.

A hozzászólás:
juhosttt Creative Commons License 2015-08-06 14:08:36 5947

A bal oldali sávozott feketének tűnik.

a jobb oldaliak sávozott barnák, de a kép csalóka lehet, mert a szárnyuk fekete. De lehet én nem látok jól.

Előzmény:
uvj Creative Commons License 2015-08-06 12:28:33 5946

 

Sziasztok! Milyen lesz a végleges színük???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!