|
|
|
|
 |
2kacsapacsa
2015-08-11 06:45:36
|
5950
|
Sziasztok! Pár hónapja írtam meg, hogy a menyét és a róka együttes rablásának eredményeképpen egyetlen gácsérom maradt. Viszonylag öreg már 7-8 éves körüli lehet és úgy döntöttem se le nem vágom, se el nem ajándékozom. Fontolgattam, hogy szerzek neki egy tojót, de ti mind messze laktok tőlem (Dunakanyar). Aztán tegnap megdöbbenve láttam, hogy a szokásos alvó fészkét bepelyhezte. Gergő, hallottál már ilyesmiről? Vajon az egyedüllét lehet az oka? Ha valakinek kell egy egészséges és jól petélő gácsér, esetleg Pestre be tudom vinni. Szívesen elajándékozom, de annak is tudnék örülni, ha valaki megszánna (pénzért) egy tojóval. |
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2015-08-06 14:08:36
|
5947
|
A bal oldali sávozott feketének tűnik.
a jobb oldaliak sávozott barnák, de a kép csalóka lehet, mert a szárnyuk fekete. De lehet én nem látok jól. |
|
Előzmény:
 |
uvj
2015-08-06 12:28:33
|
5946
|
 
Sziasztok! Milyen lesz a végleges színük??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|