Keresés

Részletes keresés

ez-Ben Creative Commons License 2015-08-06 19:13:00 4601

 

 :)...kérlek szépen, ilyenkor- ha ennyire lelkiismeretes vagy- legjobb ha üzembe helyezel egy" babaőr" készüléket. A kismamadisznó minden rezdülését hallhatod. ( Később is hasznos lehet !:)

A hozzászólás:
lszne Creative Commons License 2015-08-06 14:01:30 4600

Kitarok, kitartok :) Igaz màr lassan alva jàro leszek. Éjjel is 2 orànként megyek ki megnézni. Biztos nincs még egy ilyen aki ennyire vàrja. Bàr amilyen szerencsém van makd akkor fial mikor 4 napot nem leszünk itthon. Köszönöm ismét a hozzàszólàsodat! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!