|
|
|
|
 |
ez-Ben
2015-08-06 19:13:00
|
4601
|
:)...kérlek szépen, ilyenkor- ha ennyire lelkiismeretes vagy- legjobb ha üzembe helyezel egy" babaőr" készüléket. A kismamadisznó minden rezdülését hallhatod. ( Később is hasznos lehet !:) |
|
A hozzászólás:
 |
lszne
2015-08-06 14:01:30
|
4600
|
Kitarok, kitartok :) Igaz màr lassan alva jàro leszek. Éjjel is 2 orànként megyek ki megnézni. Biztos nincs még egy ilyen aki ennyire vàrja. Bàr amilyen szerencsém van makd akkor fial mikor 4 napot nem leszünk itthon. Köszönöm ismét a hozzàszólàsodat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|