|
|
|
|
 |
Andrea88
2015-08-07 23:50:57
|
4604
|
Ma átesett a herélésen sajnos rosszabb volt a helyzet mire számított a doki :( az egyik herét le tudta szedni a másik ami a hasüregben van nem tudta azt mondta doki hogy lehet 1,5 hónapon belül leszáll ha nem akkor fel kell nyitni teljesen de ahhoz el kell érni a megfelelő súlyt 60 kg hogy ne legyen komplikáció :( nagyon aggódok érte viszonylag jól viselte. |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-08-06 07:11:19
|
4598
|
| üdv. Saját keverési aranyom az fele rész árpa,a másik fele,buza , kukorica,lucerna liszt vagy borsodara,napraforgo. De ha begooglizod a sertéstakarmányozása cimszót ott rengeteg változatot,tudományosakat is találsz. Én koncentrátumot nem csak áp17 et adok folyamatosan,néha almaecet kurát. Neked kell a lehetóségeidhez meg a pénztárcádhoz szabni a takarmány keveréket. A herelést meg nem kéne halogatni.minnél idösebb egy állat annál jobban megviseli. |
|
Előzmény:
 |
Andrea88
2015-08-05 13:10:44
|
4596
|
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) óramű pontosságában kapnak enni már megszokták :) igen kezdő vagyok. azért megköszönném ha keverési arányokat is tudnám hisz nem akarok nekik rosszat. Még egy kérdésem lenne viszont a kan kicsiként nem lett herélve az egyik heréje a bal oldalán a hasüregben helyezkedik el beszéltem állatorvossal, mindegyik más mond heréléssel kapcsolatban mikor célszerű ilyen esetben meg csináltatni a herélést ? Jelenleg 35 kg a súlya. Köszönöm a segítséget |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|