Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-08-06 11:14:45 4599
A sárga az már elöváladék,a tej lehet csak szülésközben idul meg. Várhatoan hamar meg fog szülni már papirforma szerint ha váladékozik a csecs. Kitartást!
A hozzászólás:
lszne Creative Commons License 2015-08-05 15:31:44 4597

Még mindig semmi a kis csüngőshasú malackámnál :( Már nagyon várom, éjjel többször kijárok hozzá. Állapota ugyan az. Pici csepp a csecsből ( sárgás). Nyugodt. Hoztam ki tőle szalmát soknak találtam. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!