Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-08-05 11:48:59 3508

Foglalkozom ilyesmivel ...

:-D

A hozzászólás:
Storm81 Creative Commons License 2015-08-05 11:27:27 3507

Remek.

Ettől tartottam én is...

Létezik normális cég, aki képes egy panelben kicserélni 2 db ablakot normálisan, megbízhatóan 2-3 alatt?

Én nem nagyon találtam, és úgy látom más is ebben a cipőben jár...

Komplett csere kellene a régi ablak kiszedésével, elszállításával.

Köszi.

 

Előzmény:
kiss_atti Creative Commons License 2015-08-05 11:23:30 3506

még nem jött meg a szállítmány (állítólag Németből hozzák)

--

 

Hazudnak.

Azt az ablakot, amit hozzánk Németországból hoznak, Ön nem tudja megfizetni ( én sem, de én nem is akarom, pláne nem panelbe).

 

Ennyi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!