|
|
|
|
 |
Storm81
2015-08-05 11:27:27
|
3507
|
Remek.
Ettől tartottam én is...
Létezik normális cég, aki képes egy panelben kicserélni 2 db ablakot normálisan, megbízhatóan 2-3 alatt?
Én nem nagyon találtam, és úgy látom más is ebben a cipőben jár...
Komplett csere kellene a régi ablak kiszedésével, elszállításával.
Köszi.
|
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-08-05 11:23:30
|
3506
|
még nem jött meg a szállítmány (állítólag Németből hozzák)
--
Hazudnak.
Azt az ablakot, amit hozzánk Németországból hoznak, Ön nem tudja megfizetni ( én sem, de én nem is akarom, pláne nem panelbe).
Ennyi. |
|
Előzmény:
 |
Storm81
2015-08-05 10:36:39
|
3505
|
Sziasztok!
Érdekelne mennyire normális ez:
Július 2.-án voltak felmérni, aláírtunk 2 db sztenderd panel ablakra.
Most van Augusztus 5., semmi. 2 hete rájuk írtam, visszaírtak, hogy várjak tovább még nem jött meg a szállítmány (állítólag Németből hozzák)
10-30 munkanap vállalták, ma van a 24. munkanap. Itt tartunk :D
Ez normális? Nem nagyon vagyok képbe hogy mennek a dolgok ebben az iparágban :)
Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|