Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-08-05 11:23:30 3506

még nem jött meg a szállítmány (állítólag Németből hozzák)

--

 

Hazudnak.

Azt az ablakot, amit hozzánk Németországból hoznak, Ön nem tudja megfizetni ( én sem, de én nem is akarom, pláne nem panelbe).

 

Ennyi.

A hozzászólás:
Storm81 Creative Commons License 2015-08-05 10:36:39 3505

Sziasztok!

 

Érdekelne mennyire normális ez:

Július 2.-án voltak felmérni, aláírtunk 2 db sztenderd panel ablakra.

Most van Augusztus 5., semmi. 2 hete rájuk írtam, visszaírtak, hogy várjak tovább még nem jött meg a szállítmány (állítólag Németből hozzák)

10-30 munkanap vállalták, ma van a 24. munkanap. Itt tartunk :D

 

Ez normális? Nem nagyon vagyok képbe hogy mennek a dolgok ebben az iparágban :)

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!