Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-08-05 10:45:46 4595
Szia, a nagy fehér malac az jó fajta sertés,de igényli a jó kaját a jó gyarapodáshoz. A bolti táp elég drága,de mivel kezdö vagy én mégis azt javasolnám,kezdésnek malactáp aztán a koruknak megfelelö. Természetesen hogy olcsóbban gyere ki,ezeket a tápokat is lehet házi takarmánnyal felesben etetni és a moslékot, zöldet,gyümölcsöt sem vetik meg. Tul etetni malac korban veszélyes de pár nap alatt kitanulod mennyi az annyi amit megesznek. Ha teheted mindig kb egy idöben etess,nyugodtabbak lesznek és óramü pontossággal kérik az ételt majd. Jo malacozást !
A hozzászólás:
Andrea88 Creative Commons License 2015-08-04 21:46:10 4594

Sziasztok! 

Szeretnék tanácsot kérni 2 hete kaptunk nagy fehér  kismalacokat akik (10 hetesek) szépen gyarapodnak etetésükben kérnék tanácsot. Nem tudom mi lenne nekik a legmegfelelőbb takarmány a boltban, vagy saját házi forralás amit sajnos nem tudom milyen arányban szokták  keverni. Első kismalacaink más egyéb állatkánk is van de azokkal nem voltunk gondban hisz azt mindent meg tudtam tanulni édesapámtól akitől sajnos már nem tudok tanácsot kérni :( Szívesen fogadok minden tanácsot. Köszönöm segítséget Andrea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!