Keresés

Részletes keresés

TOM Creative Commons License 2015-08-04 19:21:58 3504

Bocs:

Internorm Passzívablak Pécs

FGPasszívAblak

Kömmerling WinDoorTrade

Rehau WinDoor

TradeJosko http://joskoszalon.hu/

Actual Ablak info@actual.hu

Előre is köszönöm,

KToM

A hozzászólás:
TOM Creative Commons License 2015-08-04 19:20:13 3503

Sziasztok,
remélem olvassa  valaki ezt a topicot, nem mindenki nyaral és/vagy építkezik :) :) :)

AE házat építünk és most lett meg a nyílászáró konszignáció.

Kinek küldenétek még meg, mely kereskedőnek, illetve milyen gyártót javasolnátok?
nekik küldtem meg eddig, válasz csak Internormtól érkezett (hogy megkapták, nem ajánlat még)

Ja egyelőre műanyagot szeretnénk....azt hiszem minden felsorolt műanyagot is gyárt...

Internorm Passzívablak PécsFGPasszívAblakKömmerling WinDoorTradeRehau WinDoorTradeJosko http://joskoszalon.hu/Actual Ablak info@actual.hu

Előre is köszönöm,

KToM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!