|
|
|
|
 |
TOM
2015-08-04 19:21:58
|
3504
|
Bocs:
Internorm Passzívablak Pécs
FGPasszívAblak
Kömmerling WinDoorTrade
Rehau WinDoor
TradeJosko http://joskoszalon.hu/
Actual Ablak info@actual.hu
Előre is köszönöm,
KToM |
|
A hozzászólás:
 |
TOM
2015-08-04 19:20:13
|
3503
|
Sziasztok, remélem olvassa valaki ezt a topicot, nem mindenki nyaral és/vagy építkezik :) :) :)
AE házat építünk és most lett meg a nyílászáró konszignáció.
Kinek küldenétek még meg, mely kereskedőnek, illetve milyen gyártót javasolnátok? nekik küldtem meg eddig, válasz csak Internormtól érkezett (hogy megkapták, nem ajánlat még)
Ja egyelőre műanyagot szeretnénk....azt hiszem minden felsorolt műanyagot is gyárt...
Internorm Passzívablak PécsFGPasszívAblakKömmerling WinDoorTradeRehau WinDoorTradeJosko http://joskoszalon.hu/Actual Ablak info@actual.hu
Előre is köszönöm,
KToM
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|