Keresés

Részletes keresés

Xaxonos Creative Commons License 2015-08-03 20:57:30 4592
Ha már jön a csecsböl váladék akkor max 1-2 nap. Estefelé vagy hajnalban szeretnek szülni de lehet kivétel. Nem szabad tul etetni már,inkább csak valami jó zsiros löttyöt adni neki,fialás után is egy két napig. Viz legyen elötte mindig,sokat isznak. Remélem minden rendben lesz.
A hozzászólás:
lszne Creative Commons License 2015-08-03 20:37:47 4590

Szia! Köszönöm a vàlaszodat. Bizom benne hogy hamar lefial mert jövő héten szerdàn mennénk a kis lànyokkal nyaralni és etetni csak reggel este tud jönni aposom. Ha lemondom a nyaralàst a kislànyaimban egy àlomot török össze :( Nem tudjuk mi tévők legyünk. Ma délutàn nem volt semmi különös. Sokat iszik és egész délutàn zöldet csócsàlt. Nyugodt. Csecse vàltozatlan. Épp csak pici csepp ha megnyomom. Bàr nagyon nem is szeretném piszkàlni. De nincs ugy megduzzadva mint képeken làttam fehér malacnàl. Bosszant hogy nem értek hozzà. :( Még egyszer köszi a segítséget!ez a kép 5 napja készült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!