Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2015-08-01 21:27:32 2703

Sajnálom az elveszett gerlét ... :( csak ezt a címet tudom hirtelen mutatni, ahol tenyésztők vannak regisztrálva települések szerint:

 

http://kacagogerle.freewb.hu/tenyesztoi-klub/

 

Remélem sikerül párt találni. :)

 

 

A hozzászólás:
Ruszné Creative Commons License 2015-08-01 18:50:52 2702

volt két kacagó gerlém .,nem volt pár mert 3 éve semmi hajlandóságot nem mutattak tojásrakásra  ,de jól megvoltak ,de ma az egyik elrepült ,a másik meg néz utána és hívja ,,szeretnék venni neki társat .ha valakinek van eladó  solymár környékén kérem írjon amanda 53 @citromail .hu köszönöm szépen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!