|
|
|
|
 |
juhosttt
2015-07-30 08:33:06
|
5942
|
Tömjed 2 hétig, vágjál le egyet, ha jónak véled vághatod a többit is. Ha nem jó akkor tömjed még. Én nem tömöm sose, de van amikor sikerül olyat vágni, amelyik hízott májú. |
|
A hozzászólás:
 |
Bodor Csongor
2015-07-30 08:29:51
|
5941
|
Igen, a diótól finomabb és puhább lesz a mája elvileg.És 2 hét elég e?
|
|
Előzmény:
 |
juhosttt
2015-07-29 22:40:57
|
5940
|
Dióval? :D Ettől finomabb lesz a mája? Amúgy annak is ki tud hízni nagyra a mája, emiatt nem lesz gondod. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|