Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2015-07-30 08:33:06 5942

Tömjed 2 hétig, vágjál le egyet, ha jónak véled vághatod a többit is. Ha nem jó akkor tömjed még. Én nem tömöm sose, de van amikor sikerül olyat vágni, amelyik hízott májú.

A hozzászólás:
Bodor Csongor Creative Commons License 2015-07-30 08:29:51 5941

Igen, a diótól finomabb és puhább lesz a mája elvileg.És 2 hét elég e?

 

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2015-07-29 22:40:57 5940

Dióval? :D Ettől finomabb lesz a mája? Amúgy annak is ki tud hízni nagyra a mája, emiatt nem lesz gondod. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!