Keresés

Részletes keresés

Bodor Csongor Creative Commons License 2015-07-30 08:29:51 5941

Igen, a diótól finomabb és puhább lesz a mája elvileg.És 2 hét elég e?

 

A hozzászólás:
juhosttt Creative Commons License 2015-07-29 22:40:57 5940

Dióval? :D Ettől finomabb lesz a mája? Amúgy annak is ki tud hízni nagyra a mája, emiatt nem lesz gondod. 

Előzmény:
Bodor Csongor Creative Commons License 2015-07-29 11:20:56 5939

Sziasztok!

Lenne 1 nagyon fontos kérdésem,tegnap befogtam 2 néma kacsa tojót tömni,eddig minden jól megy de azt hallottam hogy a néma kacsa tojóknak nem lesz nagy hizottmájuk,ez igaz?Én őket kkukoricával és dióval tömöm elvileg 2 hétig .Kell e előttük legyen mindig viz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!