|
|
|
|
 |
eloper
2015-08-05 22:01:53
|
5944
|
Szia!
Ha nagy májra akarsz menni szerezbe mulard kacsát , az májra gyúr. Nagyon sokat eszik, nekem azok vannak és nőnek mint a gomba. |
|
 |
juhosttt
2015-07-29 22:40:57
|
5940
|
Dióval? :D Ettől finomabb lesz a mája? Amúgy annak is ki tud hízni nagyra a mája, emiatt nem lesz gondod. |
|
A hozzászólás:
 |
Bodor Csongor
2015-07-29 11:20:56
|
5939
|
Sziasztok!
Lenne 1 nagyon fontos kérdésem,tegnap befogtam 2 néma kacsa tojót tömni,eddig minden jól megy de azt hallottam hogy a néma kacsa tojóknak nem lesz nagy hizottmájuk,ez igaz?Én őket kkukoricával és dióval tömöm elvileg 2 hétig .Kell e előttük legyen mindig viz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|