Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jegenye82 Creative Commons License 2015-07-28 08:52:00 345

Szia, talán ez jó lehet:


http://www.jofogas.hu/magyarorszag/300_L_akv_rium_elad__kompletten_felszerel_ssel___aj_nd_kok_30741889.htm

Üdv.

Előzmény:
Andor11996 Creative Commons License 2015-03-18 00:53:16 343

Minimum 300 literes akvárium érdekelne. (Ami minden képpen legyen: Egy minimum 300l-s akvárium, és egy hozzá tartozó állvány vagy bútor. Egy normális külső szűrő és a többi felszerelés sem hátrány de azokat meg oldom ha véletlen nincsenek.

Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!