Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2015-07-28 08:56:56 39519

Szerintem valamilyen élősködő van a cicán, és a kenőcs csak tüneti kezelés, az alap okot kell megszüntetni.

pl. egy cikk. De menj el állatorvoshoz, lehetőleg, ahol az okot is kiderítik.

http://www.haziallat.hu/macska/betegseg-gyogyitas/macska-dermatophytosis-kezeles/4032/

A hozzászólás:
adamx001 Creative Commons License 2015-07-27 23:34:28 39517

Sziasztok!

 

Volt macskátok, akinek olyan betegsége volt, hogy véletlenszerű helyeken kisebesedik a bőre és kihullik a szőre?

 

Voltunk állatorvosnál, felírt egy Cortizeme nevű kenőcsöt, amivel lassan fél éve kenjük, de semmi hatása nincs. Néha eltűnik egy-egy seb, de nem sokkal később megjelenik egy új, mintha sose lenne vége. Szerencsére nem fertőző, és nem is nagyon zavarja a cicát, de nagyon csúnya.

 

Szerintetek mit lehet tenni? Tudtok más kenőcsről? Vagy az étrendjén kéne változtatni?

 

Köszönöm,

Ádám

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!