|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
adamx001
2015-07-27 23:34:28
|
39517
|
Sziasztok!
Volt macskátok, akinek olyan betegsége volt, hogy véletlenszerű helyeken kisebesedik a bőre és kihullik a szőre?
Voltunk állatorvosnál, felírt egy Cortizeme nevű kenőcsöt, amivel lassan fél éve kenjük, de semmi hatása nincs. Néha eltűnik egy-egy seb, de nem sokkal később megjelenik egy új, mintha sose lenne vége. Szerencsére nem fertőző, és nem is nagyon zavarja a cicát, de nagyon csúnya.
Szerintetek mit lehet tenni? Tudtok más kenőcsről? Vagy az étrendjén kéne változtatni?
Köszönöm,
Ádám |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|