Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2015-07-27 12:33:11 5524

Kb ugyanaz én egy törött Uv szűrőt barkácsoltam reá :) Elfogadható de nem tökéletes valamint elég érdekes mikor a mezőn sétálgatok vele.(Sajnos elég sokszor otthon felejtem )

A hozzászólás:
PMiheller Creative Commons License 2015-07-27 11:29:11 5523

Szia,

 

teljesen jó, szeretem a barkácsmegoldásokat is, sokáig ilyesmit használtam én is , csak egy szűrőmenet átalakítóval (step-up ring) rögzítettem a makroobira és akkor mindig ment az obival amikor élességet állítottam - 300 forintos műanyag mappa hátlapja volt a legjobb...

 

Nem tudok képet feltölteni éppen, vmi HTTP hibát nyafog...

Kis kreativitást és sok-sok próbálkozást szoktam mindenkinek ajánlani, mielőtt pénzt öl a makróvakuzásba... :-)

Péter

 

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2015-07-27 10:54:42 5522

Szia 

Egy Nitrohigitós kanna darabbal és a saját vakujával a gépnek :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!