|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
PMiheller
2015-07-27 11:29:11
|
5523
|
Szia,
teljesen jó, szeretem a barkácsmegoldásokat is, sokáig ilyesmit használtam én is , csak egy szűrőmenet átalakítóval (step-up ring) rögzítettem a makroobira és akkor mindig ment az obival amikor élességet állítottam - 300 forintos műanyag mappa hátlapja volt a legjobb...
Nem tudok képet feltölteni éppen, vmi HTTP hibát nyafog...
Kis kreativitást és sok-sok próbálkozást szoktam mindenkinek ajánlani, mielőtt pénzt öl a makróvakuzásba... :-)
Péter
|
|
Előzmény:
 |
bandita39
2015-07-27 10:54:42
|
5522
|
Szia
Egy Nitrohigitós kanna darabbal és a saját vakujával a gépnek :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|