Sziasztok,
nem sok kritika jött... :-)
A gép valóban jó, Sony A77, MAF 100/2.8 obi, MFC-1000+2400 Twin macro, diffúzorokkal.
A vérfű hangyaboglárkánál -1 FÉ + -2 FÉ a vakunál, f16, 1/160s, ISO 250, középre súlyozott
a harmatcseppes levélnél csak a vakuból vettem vissza kb. 1 FÉ-t, ISO 200, f10, 1/160, átlagoló fénymérés,
a másik lepkénél ( nem jut eszembe a neve, sokan ezt aposztrofálják kockás lepkének, de ő nem az ) -2/3 FÉ a vakunál, f10, 1/200s, ISO 100, átlagoló.
Majd nekiállok dolgozni az őrségi képeken és talán teszek fel még, csak időm nincs most...
Péter |