Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2015-07-27 10:00:29 5520

Minek írjak kritikát ha a kép tetszik :) Szépek (Bár én nem profi szemmel nézem hisz csak egy műkedvelő amatőr vagyok ) Mindenesetre nagyon jó cuccaid vannak.

A hozzászólás:
PMiheller Creative Commons License 2015-07-27 08:51:54 5519

Sziasztok,

 

nem sok kritika jött... :-)

A gép valóban jó, Sony A77, MAF 100/2.8 obi, MFC-1000+2400 Twin macro, diffúzorokkal.

A vérfű hangyaboglárkánál  -1 FÉ + -2 FÉ a vakunál, f16, 1/160s, ISO 250, középre súlyozott

a harmatcseppes levélnél csak a vakuból vettem vissza kb. 1 FÉ-t, ISO 200, f10, 1/160, átlagoló fénymérés,

a másik lepkénél ( nem jut eszembe a neve, sokan ezt aposztrofálják kockás lepkének, de ő nem az ) -2/3 FÉ a vakunál, f10, 1/200s, ISO 100, átlagoló.

 

Majd nekiállok dolgozni az őrségi képeken és talán teszek fel még, csak időm nincs most...

Péter

Előzmény:
PMiheller Creative Commons License 2015-07-25 18:30:20 5518

Szia,

 

miből gondolod hogy jó a gépem? :)

Nem rossz de nem is csoda... Az objektív és a vaku sokkal fontosabb volt mint a vaz

. Érdekel a véleményed, bírom sőt várom a kritikát!

Üdv

 

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!