Keresés

Részletes keresés

PMiheller Creative Commons License 2015-07-25 18:30:20 5518

Szia,

 

miből gondolod hogy jó a gépem? :)

Nem rossz de nem is csoda... Az objektív és a vaku sokkal fontosabb volt mint a vaz

. Érdekel a véleményed, bírom sőt várom a kritikát!

Üdv

 

Péter

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2015-07-25 14:45:27 5517

Jó a géped szépek :) 

Előzmény:
PMiheller Creative Commons License 2015-07-25 08:01:16 5515

Sziasztok,

 

hátha sikerül feltöltenem... Így estek ki a gépből, még semmi utómunka, csak átméretezés/vágás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!