|
|
|
|
 |
woods80
2015-07-25 15:40:59
|
4586
|
Szia!
Lehet nyugodtan adni, de legközelebb inkább a fialás előtti napokban érdemes, mert akkor az anyjukon keresztül a malacok is védettek lesznek. |
|
A hozzászólás:
 |
Éva Ráczné Sáfrány
2015-07-25 14:35:31
|
4585
|
Szép napot!Érdeklődnék,hogy szoptatós kocának adhatok-e féreghajtót?Most 2hetesek a malackák,3napja vettük a göbist,és egyfolytában jár a farka,mint a propeller,azt gyanítjuk,hogy nem lett leféregtelenítve,ezmellett még étvágytalan is.Köszönöm a válaszokat,véleményeke előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|