Keresés

Részletes keresés

grja Creative Commons License 2015-08-07 21:40:40 5529

Igen, a "nagykönyvben" is ezt írják, lepkét reggel korán, sosem napsütésben! Még a harmat is látszik!! Igazuk van.... Jó játék a rovarokat, virágokat fényképezni. Hihetetlen dolgok tárulnak az ember szeme elé.

Néha nem is látom pontosan, hogy mi kerül a képre.

 

Ezen a képen egy hím skorpiólégy van. Igencsak meglepődtem otthon, amikor megláttam. Persze ehhez az is hozzá tartozik, hogy az általam használt technika nem egy "csillagháborús" eszköz. A kereső olyan, amilyen...

 

Elég furcsa szerzet.

 

Sikerült egy "lányt" is lefényképeznem:

 

 

Mindkét kép pont egy éve készült. Selyemkóró levelén voltak a rovarok. A selyemkóró virágán rengeteg rovart lehet találni. Nálunk az óriás tőrösdarazsak, sötétszárnyú tőrösdarázs, poszméhek, méhek, karolópókok, szöcskeölő darázs; hólyaghúzó bogár, mindenféle légy .... és még egy csomó más rovart lehet találni.

bandita39 Creative Commons License 2015-07-25 14:45:27 5517

Jó a géped szépek :) 

b.tomi77 Creative Commons License 2015-07-25 09:27:51 5516

Szia Péter!

 

Mindhárom nagyon szép!

A hozzászólás:
PMiheller Creative Commons License 2015-07-25 08:01:16 5515

Sziasztok,

 

hátha sikerül feltöltenem... Így estek ki a gépből, még semmi utómunka, csak átméretezés/vágás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!