|
|
|
|
 |
grja
2015-08-07 21:40:40
|
5529
|
Igen, a "nagykönyvben" is ezt írják, lepkét reggel korán, sosem napsütésben! Még a harmat is látszik!! Igazuk van.... Jó játék a rovarokat, virágokat fényképezni. Hihetetlen dolgok tárulnak az ember szeme elé.
Néha nem is látom pontosan, hogy mi kerül a képre.
Ezen a képen egy hím skorpiólégy van. Igencsak meglepődtem otthon, amikor megláttam. Persze ehhez az is hozzá tartozik, hogy az általam használt technika nem egy "csillagháborús" eszköz. A kereső olyan, amilyen...

Elég furcsa szerzet.
Sikerült egy "lányt" is lefényképeznem:

Mindkét kép pont egy éve készült. Selyemkóró levelén voltak a rovarok. A selyemkóró virágán rengeteg rovart lehet találni. Nálunk az óriás tőrösdarazsak, sötétszárnyú tőrösdarázs, poszméhek, méhek, karolópókok, szöcskeölő darázs; hólyaghúzó bogár, mindenféle légy .... és még egy csomó más rovart lehet találni. |
|
 |
b.tomi77
2015-07-25 09:27:51
|
5516
|
Szia Péter!
Mindhárom nagyon szép! |
|
A hozzászólás:
 |
PMiheller
2015-07-25 08:01:16
|
5515
|
  
Sziasztok,
hátha sikerül feltöltenem... Így estek ki a gépből, még semmi utómunka, csak átméretezés/vágás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|