|
|
|
|
 |
buzavirág79
2015-07-18 15:35:16
|
4583
|
szi!igen ugy is próbáltam már,ugy se tetszik neki,csak kitúrják a vályúból.majd levágom a patkányokat,mert azok ha igy haladunk túlhízzák a disznókat.nem tudom hogy ez a meleg mennyire befolyásolja az étvágyukat,mert akkor se esznek jobban ha nincs ilyen hőség.ilyenkor elmegy az ember kedve rendesen a disznó tartástól,mert csak bele ölöm a sok pénzt látszajta meg nincs,mert csak pazarolnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-07-18 14:22:51
|
4582
|
| szia. Én ugy 10liter moslékba rakok az ecetes üveg kupakjával csak. A két 70-80 kilosnak adom igy. Probáltad már csak szárazon etetni őket? Táp meg külön viz,moslék. Egyébként átérzem a helyzetet mer az tényleg kín mikor etetnéd a jószágot az meg nem fal csak pocsékol. |
|
Előzmény:
 |
buzavirág79
2015-07-18 12:02:12
|
4581
|
szia!milyen kupakkal adsz nekik ,és mennyi moslékba?nem kell nekik a hizó táp sem,tegnap kaptak féreghajtót.csak a levét szivják le a mosléknak,meg a kenyeret eszik ki.a drága temény meg a patkányok eszik meg:(kipróbálom az almaecetet,hátha az segit valamit.mennyi moslékot kellen nekik 110 kg-an megenni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|