|
|
|
|
 |
mikediver
2015-07-30 22:51:35
|
3502
|
Óváron ott egy kömmerling gyártó a Prestige Ablak. Őket lenne érdemes megkeresni. |
|
A hozzászólás:
 |
Bfredy
2015-07-18 14:02:44
|
3500
|
Szervusztok !
1, Ablakcsere előtt állok ( régebbi családi ház , 2 szintes ), és szeretnem lecserélni az ablakokat ( az osszeset ) és a 2 bejárati ajtót.
2, Mosonmagyaróvár környéken található a ház
3, Szeretnek árajánlatot kerni azoktól akiket ez érdekel
Az e-mail címem publikus , ha valakit érdekel , el tudom küldeni e-mailben a méreteket, és meg tudnánk beszelni a reszleteket.
Koszonom |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|