|
|
|
|
 |
Xaxonos
2015-07-18 14:22:51
|
4582
|
| szia. Én ugy 10liter moslékba rakok az ecetes üveg kupakjával csak. A két 70-80 kilosnak adom igy. Probáltad már csak szárazon etetni őket? Táp meg külön viz,moslék. Egyébként átérzem a helyzetet mer az tényleg kín mikor etetnéd a jószágot az meg nem fal csak pocsékol. |
|
A hozzászólás:
 |
buzavirág79
2015-07-18 12:02:12
|
4581
|
szia!milyen kupakkal adsz nekik ,és mennyi moslékba?nem kell nekik a hizó táp sem,tegnap kaptak féreghajtót.csak a levét szivják le a mosléknak,meg a kenyeret eszik ki.a drága temény meg a patkányok eszik meg:(kipróbálom az almaecetet,hátha az segit valamit.mennyi moslékot kellen nekik 110 kg-an megenni?
|
|
Előzmény:
 |
Xaxonos
2015-07-14 19:20:55
|
4573
|
| üdv. Az almaecet kurát probáltad már? Nagyon sokat javit az emésztésen és tisztitja a beleket,segit az emésztésben. Jomagam ezévig csak baromfiknál alkalmaztam néha,most egy haverom javaslatára adom a disznóknak is. Ugy látom használhat mert az alomtársaik jóval kisebbek épp a napokban néztem ahol vettem öket. Én ugy adom hogy egy hétig rakok a kajájukba vagy a vizükbe egy kupak almaecetet. Meg néha korba dobálók nekik be faszenet, a sima grillezöst,az is megköti a bélben a mérget és nem fosnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|