Keresés

Részletes keresés

mikediver Creative Commons License 2015-07-30 22:45:57 3501

Szia,

 

Régóta ismerem Őket, profi csapat. Nyugodtan rájuk bízhatod magad.

A hozzászólás:
Marya75 Creative Commons License 2015-07-18 09:18:37 3499

Sziasztok!

 

Van valakinek tapasztalata a Doorland Kft-ről?

Megbízható cég?

Bp. 13. ker. sok féle nyílászárót forgalmaznak.

Lehet, hogy a választás rájuk esik.

A Veka Alphaline 90MD Puren profilról lenne szó, Roto NT vasalattal szerelve.

Nekik az Etik Kft. gyártja Móron a nyílászárókat.

Ez a gyártó megbízható ablakokat gyárt?

Várom a hasznos visszajelzéseket.

 

Köszönöm a segítséget!

 

Marya75

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!