|
|
|
|
 |
mikediver
2015-07-30 22:45:57
|
3501
|
Szia,
Régóta ismerem Őket, profi csapat. Nyugodtan rájuk bízhatod magad. |
|
A hozzászólás:
 |
Marya75
2015-07-18 09:18:37
|
3499
|
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Doorland Kft-ről?
Megbízható cég?
Bp. 13. ker. sok féle nyílászárót forgalmaznak.
Lehet, hogy a választás rájuk esik.
A Veka Alphaline 90MD Puren profilról lenne szó, Roto NT vasalattal szerelve.
Nekik az Etik Kft. gyártja Móron a nyílászárókat.
Ez a gyártó megbízható ablakokat gyárt?
Várom a hasznos visszajelzéseket.
Köszönöm a segítséget!
Marya75 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|