|
|
|
|
 |
dewid0409
2015-07-19 20:46:22
|
4584
|
szia köszönöm szépen az információt , erre nem is gondoltam.... |
|
A hozzászólás:
 |
mcske
2015-07-17 18:53:23
|
4580
|
A fialás közben sérülhetett meg a hüvely és összenőtt a hüvelyfallal.komolyabb gondot nem okoz. |
|
Előzmény:
 |
dewid0409
2015-07-17 14:53:31
|
4579
|
Sziasztok.. Azt szeretném tőletek kérdezni hogy , a héten rakattam a 3-szor ellett anyakocámat és olyan dolgot tapasztaltam amit eddig még nem . A rakatás inszeminátorral történt , előtte való nap szépen szivárgodt a pérája (színtelen váladék) az tűrési reflex minden meg volt . Másnap amikor a pálcát bevezette az inszeminátor 2 cm után megakadt és kihuzta elkezdett ömleni belőle a vér kb 3 dl , második próbálkozásra minden sikerült , de délután még a halvány rozsaszín váladék váladékozott, azóta nyugodt. Nagyon megköszönném ha valaki tudna ebben segíteni hogy mitől lehetett ez. Állatorvossal beszéltem , de ő is csak annyit tudott mondani hogy az előző ellés tisztul. 6- hétig amig szoptatott semmi váladék nem volt neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|