Keresés

Részletes keresés

dewid0409 Creative Commons License 2015-07-19 20:46:22 4584

szia köszönöm szépen az információt , erre nem is gondoltam....

A hozzászólás:
mcske Creative Commons License 2015-07-17 18:53:23 4580

A fialás közben sérülhetett meg a hüvely és összenőtt a hüvelyfallal.komolyabb gondot nem okoz.

Előzmény:
dewid0409 Creative Commons License 2015-07-17 14:53:31 4579

Sziasztok.. Azt szeretném tőletek kérdezni hogy , a héten rakattam a 3-szor ellett anyakocámat és olyan dolgot tapasztaltam amit eddig még nem . A rakatás inszeminátorral történt , előtte való nap szépen szivárgodt  a pérája (színtelen váladék) az tűrési reflex minden meg volt . Másnap amikor a pálcát bevezette az inszeminátor 2 cm után megakadt és kihuzta elkezdett ömleni belőle a vér  kb 3 dl , második próbálkozásra minden sikerült , de délután még a halvány rozsaszín váladék váladékozott, azóta  nyugodt. Nagyon megköszönném ha valaki tudna ebben segíteni hogy mitől lehetett ez. Állatorvossal beszéltem , de ő is csak annyit tudott mondani hogy az előző ellés tisztul. 6- hétig amig szoptatott semmi váladék nem volt neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!