|
|
|
|
 |
mcske
2015-07-16 20:24:30
|
4577
|
Elnézést ez nemkertésznek ment. |
|
A hozzászólás:
 |
mcske
2015-07-16 20:11:05
|
4576
|
Ez tipikus streptococcus fertőzés.kezelése Naxcel injekcióval.a duzzadt izületüeknek pedig dexaforte inj. |
|
Előzmény:
 |
Palko83
2015-07-13 12:50:56
|
4570
|
Sziasztok!
Nem tudom csak gondolom h tudtok segíteni. van 7 db malackám amit 2 hónapja választottam le. a gondom az h 5 db elég nyeszlett belőle, féreghajtás meg volt kaptak vasat elég jó kaját is kapnak de stagnálnak. legszívesebben földhöz verném az egészet pedig választásig gyönyörűek voltak. ha egy kicsit többet adok nekik összevissza fossák magukat. a tököm tele van már h próbálnék gazdálkodni és ilyen dolgok közbe jönnek. szerintetek mit adjak nekik? vmi vitamint? zöldet is kapnak konyhai maradékot elég jó keverék darával.
már arra is gondoltam h az apjukról lehetnek ilyen hitványak. kalapos kan csinálta seghers spermával. az előző alom duroc kantól van szeptember 7én születtek és most szombaton adtam el 162 és 184 kg-mal belőle. szerencsére a 3. búgatás is kannal történt mivel lecserélték az öreg durocot és elbírja a kocám a fiatalt :).
köszi a válaszokat!
üdv?Palkó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|