|
|
|
|
 |
evebeve
2015-07-14 18:04:31
|
24152
|
Orthovet klinika És nagyon jókat hallottam róluk.
Köszi a szurkolást reméljük minden jó lesz.
|
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2015-07-14 14:46:48
|
24151
|
Oh, tényleg azt hittem a Seregi. :-)
Mohácsi orvosokat nem ismerem.
Most mesélte valaki, hogy ő 5 percre zárte be a cicát a fürdőbe, míg ajtót nyitott és neki is bekakilt.
Hihetetlen, hogy milyen kis érzékenyek.
Drukkolunk, hogy jól sikerüljön a műtétetek.
|
|
Előzmény:
 |
evebeve
2015-07-14 09:46:35
|
24150
|
Szia!
A félreértések elkerüléséért a cicát Mohácson dr Szabó Lajos operálja.
A lányom 20 éves és a szomszédok szerint durva buli volt, tehát semmi sem kizárt.
De többet nem lesz és ez sem volt engedélyezett .
Az állapotunk nagyon jó persze napi szinten szedi a szteroidos fájdalom csillapítót.
A mozgásán semmi sem látszik,hogy baja lenne, sőt néha olyan rohangálásba kezd,hogy győzzük csillapítani nehogy baja essen,persze ő nem érti a játék korlátozást.
Szóval úgy bánunk vele mint a hímes tojással .
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|