Keresés

Részletes keresés

evebeve Creative Commons License 2015-07-14 18:04:31 24152

 Orthovet klinika És nagyon jókat hallottam róluk.

Köszi a szurkolást reméljük minden jó lesz.

 

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2015-07-14 14:46:48 24151

Oh, tényleg azt hittem a Seregi. :-)

Mohácsi orvosokat nem ismerem.

 

Most mesélte valaki, hogy ő 5 percre zárte be a cicát a fürdőbe, míg ajtót nyitott és neki is bekakilt.

Hihetetlen, hogy milyen kis érzékenyek.

 

Drukkolunk, hogy jól sikerüljön a műtétetek.

 

Előzmény:
evebeve Creative Commons License 2015-07-14 09:46:35 24150

Szia!

A félreértések elkerüléséért a cicát Mohácson dr Szabó Lajos operálja.

A lányom 20 éves és a szomszédok szerint durva buli volt, tehát semmi sem kizárt.

De többet nem lesz és ez sem volt engedélyezett .

Az állapotunk nagyon jó persze napi szinten szedi a szteroidos fájdalom csillapítót.

A mozgásán semmi sem látszik,hogy baja lenne, sőt néha olyan rohangálásba kezd,hogy győzzük csillapítani nehogy baja essen,persze ő nem érti a játék korlátozást.

Szóval úgy bánunk vele mint a hímes tojással .

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!